Arkada - Lidia Bąk

Łazienka twoim domowym SPA

Dodano: 09-04-2013

 Każdy z nas potrzebuje odrobiny komfortu, spokoju i relaksu. Coraz częściej korzystamy z ofert różnorodnych ośrodków SPA i ekskluzywnych salonów kosmetycznych. Nasze łazienki stają się przedłużeniem sypialni a niejednokrotnie ich integralną częścią. W zabieganym świecie, w ciagłej gonitwie za sławą, pieniadzem czy sukcesem - brakuje nam czasu dla siebie, czasu na chwile relaksu.

 Różne odcienie szarości, beż oraz klasyczna biel, dają wrażenie spokoju i relaksu. Projektując łazienkę - możemy za pomocą odpowiednio dobranych barw i kolorystycznych detali - stworzyć swoje własne, domowe SPA w który będziemy mogli codziennie oddawać się relaksowi po ciężkim dniu pracy. Pamietajmy że szarość nigdy nie jest nudna jeśli odpowiednio połączymy ją z innymi barwami, tworząc dogodną przestrzeń na przeżywanie chwili refleksji i odpoczynek.

     

Nawet jeśli nie dysponujemy dużym metrażem i zamiast salonu kąpielowego możemy mieć "jedynie" łazienkę - to warto zaprojektowac ją tak, aby spełniała ona jak najwięcej funkcji, łącznie z tą estetyczną - relaksującą - nadającą jej charakter komfortu i odrobiny prywatnego luksusu.

      

 Wszystkich zainteresowanych zapraszam do współpracy !