Arkada - Lidia Bąk

Centrum Domowych Inspiracji.

Dodano: 17-10-2013

Centrum Domowych Inspiracji - taką właśnie nazwę nosi firmowy salon ekspozycyjny, urządzeń gospodarstwa domowego marek BSH ( w skład grupy wchodzą  marki: BOSH, SIEMENS, GAGGENAU). Siedziba salonu znajduje się w Warszawie przy Al.Jerozolimskich 183 , gdzie na powierzchni ponad 200 m2 prezentowana jest najnowsza oferta produktowa BSH.

 

                    

 

Centrum Domowych Inspiracji, to nie tylko eleganckie wnętrza, wyposażone w sprzęt najnowszej generacji - to przede wszystkim ludzie ! 

Już w momencie przekroczenia progu salonu - pracownicy salonu, doradcy techniczni, sprzedawcy, tworzą cudownie przyjacielską atmosferę, dopełnioną fachowymi poradami, umożliwiając w ten sposób najlepszy wybór urządzenia gospodarstwa domowego, dopaswanego do indywidualnych potrzeb klienta.

Aby wkroczyć w ten świat kreatywnej technologii, najlepiej jest skorzystać z pomocy projektanta wnętrz - który pomoże i doradzi, a także zorganizuje dla klienta spotkanie z fachowcami BSH. Centrum Domowych Inspiracji organizuje bowiem, cykliczne spotkania zarówno dla architektów i projektantów jak również dla klientów. Podczas takich spotkań można nie tylko zapoznać się z najnowszym sprzętem BSH, ale także praktycznie przekonać się o zaletach, prezentowanych tam urządzeń.

 

       

 

Na początku października miało miejsce szkoleniowe spotkanie dla architektów i projektantów. Po powitalnej kawie i zapoznaniu się z przedstawicielami salonu, zaproszeni goście oprowadzeni zostali po całej ekspozycji. W krótkiej lecz bardzo treściwej formule, przedstawione zostały podstawowe grupy produktów BSH, począwszy od urządzeń drobnych takich jak żelaska lub suszarki do włosów, poprzez pralki i lodówki po zintegrowane urządzenia do zabudowy kuchennej. Wszystkie prezentowane w salonie produkty, to propozycja pięknego designu, perfekcyjnej funkcjonalności i zaawansownej technologii.

 

 

W drugiej części spotkania, wszyscy obecni brali czynny udział przy sporządzaniu konkretnych dań z menu przygotowanego specjalnie na tą okazję przez wybitego szefa kuchni. Podczas tych kulinarnych zmagań - uczestnicy spotkania pod okiem mistrza, przygotowali kilka róznorodnych dań z deserem włącznie. Oczywiście wszystkie potrawy były przygotowywane z wykorzystaniem sprzętu i urządzeń kuchennych, będacych w ofercie BSH. Na koniec spotkania wszyscy zasiedi do ogromnego stołu aby wspólnie rozkoszować się przygotowanymi pysznościami.

 

      

 

Spotkanie takie umożliwiło obecnym, przekonać się o faktycznych zaletach omawianaego wcześniej sprzętu i doświadczyć jego funkcjonalności w praktyce.

Każdy zainteresowany zakupem sprzętu BSH, jeśli ma wysokie wymagania i szuka czegość wyjątkowego, powinien znaleść czas na odwiedzenie Centrum Domowych Inspiracji.

ARKADA - Lidia Bąk gorąco poleca !