Arkada - Lidia Bąk

Inwestuj w sztukę !

Dodano: 05-08-2013

Większość z nas, stale zastanawia się nad najlepszymi sposobami inwestowania swoich zasobów finansowych. Znani i cenieni krytycy oraz koneserzy sztuki - wiedzą iż inwestycja w sztukę, zawsze jest opłacalna. Zapoznaj się z ofertą Internetowej Galerii BE-ART exclusive i przekonaj się że stać Cię na to!!!


 

Wśród prezentowanych tam prac, znajdują się wyjątkowe i niepowtarzalne dzieła z kategorii malarstwa, rysunku, designu i inne. Każda z prac przedstwionych w galerii i udostępniona do sprzedaży, jest sygnowana przez autora. Artyści wystawiący swoje prsce w galerii BE-ART to znani i cenieni młodzi twórcy, wielokrotnie już nagradzani za swoje osiągnięcia, których prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą.

 

Właściwie dobrane dzieła sztuki, pomogą stworzyć wyjątkowe wnętrze i zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów. Oferowane w galerii BE-ART dzieła wystepują w ilościach jednostkowych (niepowtarzalnych) lub w małych limitowanych seriach (dotyczy to tylko nielicznych fotografii artystycznych).  Wszystkie prace sprzedawane w BE-ART są sygnowane przez artystę.  Zapraszam do spotkań konsultacyjno - doradczych  z dziedziny aranżacji wnętrz jak również doboru odpowiedniego elementu dekoracyjnego w postaci obrazu, fotografii i innych dzieł do danego wnętrza.

BE-ART exclusive serdecznie zaprasza do stałego zapoznawania się z ofertą, która będzie sukcesywnie powiększana o nowe prace artystów polskich i zagranicznych.


ARKADA - Lidia Bąk gorąco poleca kontakt i systematyczne zapoznawanie się ofertą BE-ART exclusive !