Arkada - Lidia Bąk

Konsultacje i porady

   konsultacje i porady  ARKADA-Lidia Bąk

 

"Konsultacje i porady"

Oferta kierowana do wszystkich zainteresowanych, ze szczególnycm ukierunkowaniem na klienta indywidualnego. Obejmuje ona cykl spotkań z projektantem i możliwość wspólnego zaaranżowania przestrzeni oraz skonsultowania własnych pomysłów.

Podczas spotkań konsultacyjnych, mogą być omówione następujące tematy:

 

 Czas spotkania konsultacyjnego może wynosić od 1 - do  2 h

 

"Od ANALIZY do ZMIANY" czyli od A do Z

PRE-AUDYT wnętrzarski obejmujący pakiet konsultacji od A - do Z czyli "Od ANALIZY do ZMIANY". Oferta kierowana do firm sektora MŚP - do małych i średnich przedsiębiorstw: do właścicieli prywatnych hoteli, pensjonatów, restauracji, salonów SPA, salonów kosmetycznych itp.

W ofercie tej znajduje się szereg usług i konsultacji wspomagających i potwierdzających, podjecie najkorzystniejszych decyzji, dotyczących wprowadzenia zmian w danym obiekcie, celem dostosowania go do najnowszych trędów obowiązujących na rynku wnętrzarskim. Cel to zwiększenie efektywność, funkcjonalność i stworzenie warunków rozpoznawalności i konkurencyjności w stosunku do innych obiektów z tej samej branży, działających w danym regionie.

 

RAZEM STWORZYMY WNĘTRZA O JAKICH MARZYSZ !

 

 

Drodzy Klienci -  istnieje możliwość zwrotu kosztów poniesionych na usługę konsultacyjną lub ofertę pre-audytu !

Klienci korzystający z usług konsultacyjnych lub pre-audytu, mogą kontynuować dalszą współprace, poprzez zamówienie usługi projektowej, lub sporządzenie projektu rearanżacji danego wnętrza. W przypadku gdy koszt takiego projektu, wyceniony zostanie na kwotę powyżej 6000 PLN - wówczas klient ma zagwarantowaną obniżkę kosztów danego projektu o cenę opłaconych usług konsultacyjnych