Arkada - Lidia Bąk

Mazovia Business Congress

Dodano: 07-01-2015

W ramach I edycji  Mazovia Business Congress, 22 listopada 2014 odbyło się spotkanie pt."Zaprogramuj swój biznes". Kongres odbył się w The Venue w Warszawie na ul. Bobrowieckiej 1a.

 

Pierwsza edycja kongresu odbyła się w The Venue to połączenie klasycznej elegancji i nowoczesnego stylu. Wyjątkowa stylizacja budynku i jego wnętrza, w którym królują jasne marmury, kryształowe żyrandole oraz oryginalna sztukateria ścienna i sufitowa, nadają obiektowi wyjątkowy, elegancki charakter. Uniwersalna forma pomieszczeń zapewnia duże możliwości stylizacji i aranżacji. Dodatkowym atutem jest dogodne położenie obiektu w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 4,5 km od ścisłego centrum Warszawy.

Po kongresie uczestników i gości, zapraszono na bankiet biznesowy do restauracji Bel8.

Restaurant & Lounge Bel 8 to wspaniała światowa kuchnia podkreślona aromatami Mediolanu. Tam można zjeść dania znane i lubiane w różnych zakątkach świata.Cyfra 8 jest uznawana za symbol doskonałości, obfitości, nieskończoności. „Ósmy cud świata” to rzecz budząca powszechny podziw, a w Chinach liczba 8 uchodzi za bardzo szczęśliwą. Po chińsku brzmi ona jak „bogactwo, rozkwit, wzrost”. www.bel8.pl

Jesteśmy niezwykle dumni i zaszczyceni iż mogliśmy współuczestniczyć w tym wydarzeniu także jako patron medialny tego wydarzenia.

 


 

Kongres to nie tylko spotkanie biznesowe, ale również spotkanie ze sztuką. Podczas kongresu oprócz ciekawych prelekcji i nawiązania kontaktów biznesowych można było obejrzeć wystawę fotografii Piotra Piesiaka. Po kongresie odbył się bankiet biznesowy w Ristorante Belotto.

Prelegentami na kongresie byli: Michał Maciejewski z Sensownego Biznesu, Andrzej Krawczyk z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych, Miłosz Ryniecki z Goldenline, Bartłomiej Bieleninnik z Kancelarii Sczaniecka Bieleninnik, Dariusz Stępień z Instytutu Nowych Możliwości, Dymitr Kołodyński Ekspert ds. Wizerunku, Grzegorz Turniak z Mangling Mavens oraz Klaudia Pingot ze Smart Coaching.

 

 

Jeśli masz firmę – to najlepsza konferencja dla Ciebie!

Czy wiesz, że większość ludzi, którzy nie osiągają sukcesów robią najpierw rzeczy pilne a później ważne? Czy wiesz, że ludzie, którzy nie osiągają sukcesów nie mają wyznaczonych celów działania, żyją z dnia na dzień? Czy wiesz, że ludzie, którzy nie osiągają sukcesów nie korzystają z wiedzy ekspertów, myślą że sami wszystko wiedzą najlepiej? Jeśli nie chcesz być kimś takim musisz koniecznie wziąć udział w konferencji. Dowiesz się jak porażkę przekuć w sukces i jak osiągnąć zamierzony cel. Nauczysz się jak wydłużyć dobę tak byś miał czas dla siebie i swojej rodziny. Zebraliśmy dla Ciebie niewiarygodnie dobrych ekspertów i jednocześnie mówców, którzy w sposób szybki i prosty przekażą Ci swoja wiedzę i zmotywują Cię do działania tak byś od dziś dokładnie wiedział, co robić i nigdy więcej nie miał wielkich problemów w jakimkolwiek biznesie, w który się zaangażujesz.

 

Nagrody dla uczestników I edycji kongresu ufundowały firmy: BMW Bawaria Motors, Limba kosmetyki krzemowe, IBI, Expression, Antra, Action SA, Dwór Konstancin, MakeMeBeauty, Lookash, GreenUp Fitness, Piotr Piesiak, Kruliq Wine&Art, Fuerza, Platforma Produktów i Usług, Leviatan.

Foto: Piotr Laczycki


 

 Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach konferencji z cyklu Mazovia Business Congress !

ARKADA - Lidia Bąk