Arkada - Lidia Bąk

BE-ART exclusive - nowa internetowa galeria sztuki.

Dodano: 05-07-2013

Od lipca 2013 roku rozpoczyna dzialalność nowa internetowa galeria sztuki  BE-ART exclusive. Wśród prezentowanych tam prac, znajdują się wyjątkowe i niepowtarzalne dzieła z kategorii malarstwa, rysunku, designu i inne. Ideą powstania BE-ART exclusive, jest promocja sztuki z możliwością dokonania zakupu wybranego dzieła. BE-ART exclusive posiada wyłaczność na prezentowane prace na terenie Polski !

Każda z prac przedstwionych w galerii i udostępniona do sprzedaży, jest sygnowana przez autora. Artyści którzy dołączyli do BE-ART exclusive, są postaciami uznanymi i cenionymi w świecie sztuki. Należą do nich min: Dora Krynicy, Krzysztof Jarocki, Jolanta Michalak i inni.

BE-ART exclusive - serdecznie zaprasza do współpracy architektów i projektantów wnętrz. Właściwie dobrane dzieła sztuki, pomogą stworzyć wyjątkowe wnętrze i zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów. Oferowane w galerii BE-ART dzieła wystepują w ilościach jednostkowych (niepowtarzalnych) lub w małych limitowanych seriach (dotyczy to tylko nielicznych fotografii artystycznych).  Wszystkie prace sprzedawane w BE-ART są sygnowane przez artystę. 
BE-ART exclusive serdecznie zaprasza do stałego zapoznawania się z ofertą, która będzie sukcesywnie powiększana o nowe prace artystów polskich i zagranicznych.


ARKADA - Lidia Bąk gorąco poleca kontakt i systematyczne zapoznawanie się ofertą BE-ART exclusive !