Arkada - Lidia Bąk

Wyróżnienie dla Lidii Bąk w plebiscycie POLSKA LWICA BIZNESU 2015

Dodano: 16-07-2015

Plebiscyt „Polska Lwica Biznesu” zorganizowany został przez magazyn „Law Business Quality”. Głownym celem tego projektu to propagować kobiety, które doskonale radzą sobie na rynku, łącząc pracę zawodową z pasją, dążą do samorozwoju i sukcesu. Skierowany jest do właścicielek małych lub średnich przedsiębiorstw, osób zajmujących wysokie stanowiska menedżerskie czy kierownicze lub będących w zarządzie fundacji albo stowarzyszenia działającego na rzecz kobiet.

- Poprzez ten konkurs pragniemy promować kobiety prowadzące małe i średnie przedsiębiorstwa. Kobiety, które swoją postawą udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych. Które umiejętnie łączą pracę z pasją. Wspieramy kobiece biznesy stworzone z pasji oraz kobiety ambitne, dążące do sukcesu, chcące udoskonalać umiejętności, ceniące rozwój i samodoskonalenie. Potrafiące równocześnie zachować harmonię pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Konkurs ma pokazać, że dla kobiet w biznesie nie ma rzeczy niemożliwych! – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni konkursu i wydawca magazynu „Law Business Quality”.

Redakcja magazynu nominowała trzydzieści kobiecych biznesów w następujących kategoriach:
– Promocja kobiet w biznesie
– Innowacja w biznesie
– Prawo i Finanse
– Moda
– Zdrowie i Uroda
– Turystyka i Hotelarstwo
– Rozwój osobisty
–  Media
– Sztuka i design
– Działalność społeczna i charytatywna

Oryginalny pomysł na biznes, umiejętność promocji i PR oraz zdolność nawiązywania relacji z klientami i współpracownikami – między innymi to powinno cechować „Lwicę Biznesu”. W skład jury weszli: Ilona Adamska, Andrzej Blikle, Agnieszka Śliwka-Gumienna, Otylia Jędrzejczak, Iwona Kossmann, Marta Wysocka-Fronczek i Katarzyna Wicha.

 

Jolanta Kwaśniewska i Ryszard Rembiszewski   Lidia Bąk i Ilona Adamska   Statuetka Lwica Biznesu 2015   Anna Stankiewicz-Ostaszewska, Anna Szubert, Małgorzata Marciniak

 

O plebiscycie zrobiło się naprawdę głośno ze względu na znamienite nazwiska kobiet nominowanych do tytułu Lwicy Biznesu. Są wśród nich takie kobiety jak Pani prezydentowa Jolanta Kwaśniewska, Ewa Błaszczyk, Joanna Klimas, Beata Kupczyk, Anna Mucha czy Joanna Jabłczyńska. W konkursie poza paniami z pierwszych stron gazet startują również wyjątkowe kobiety, które na co dzień udowadniają, że można z sukcesem łączyć życie zawodowe i prywatne. Dla których praca to przede wszystkim pasja.

 

Lidia Bąk  Omenaa Mensah   Ewa Pohlke

- Z ogromną radością przyjęłam wiadomość że zostałam nowminowana w kategorii Sztuka i design, gdzie o tytuł rywalizowałam z takim cudownymi kobietami jak Omenaa Mensah i Ewa Pohlke. Otrzymana nominatcja to dla mnie wielki zaszczyt i potwierdzenie sensu mojej pracy ! Oznacza ona bowiem iż to co robię jest dostrzegane i docenione przez innych. Jestem niezwykle szczęśliwa z otrzymanego Wyróżnienia  - mówi Lidia Bąk.

 Lidia Bąk

Właścicielka i projektantka Autorskiej Pracowni Architektury Wnętrz i Krajobrazu, założycielka i właściciel BE-ART exclusive – internetowej galerii sztuki www.be-art.pl oraz pomysłodawczyni i właściciel Platformy artystyczno-wystawienniczej Be Art  www.be-art.com.pl Od lat projektuje wnętrza dla klientów indywidualnych, jak również dla inwestorów publicznych. Przeprowadza pre audyty i doradztwo dla firm sektora MSP. Od kilku edycji jest stałym członkiem jury w konkursie DOBRY DESIGN. W wolnych chwilach projektuje scenografie do przedstawień teatralnych. Z zamiłowania mecenas sztuki, kurator wystaw i wernisaży on-line, patron wielu współczesnych artystów. Współuczestniczy, wspiera medialnie i merytorycznie akcje charytatywne na rzecz fundacji i stowarzyszeń np. Dress for Success Poland, Stowarzyszenie Amazonek, Fundacja „Krwinka”.

Lidia Bąk

 

wyróżnienie Lwica Biznesu 2015 - Lidia Bąk

 

We wtorek, 2 czerwca, w ekskluzywnym centrum biznesowym ADGAR w Warszawie odbyła się gala finałowa plebiscytu POLSKIE LWICE BIZNESU 2015. Wśród ponad 150 gości pojawiło się zatem sporo znanych twarzy. Na scenie nagrody odbierały wspomniana wcześniej Jolanta Kwaśniewska, Joanna Klimas, Anna Mucha, Omenaa Mensah, Ewa Błaszczyk, Joanna Jabłczyńska, Aleksandra Mikołajczyk, Joanna Orleańska, Mariola Bojarska-Ferenc. Nagrodę specjalną odebrała Elżbieta Dzikowska. W tłumie wypatrzyliśmy również Otylię Jędrzejczak, Martę Kielczyk, Anię Kerth, Laurę Łącz.

 

Jolanta Kwaśniewska Ilona Adamska Mariola Bojarska-Ferenc  Elżbieta Dzikowska Lwica Biznesu 2015  Lidia Bąk i Joanna Orleańska  

 

Każdy event wydawnictwa I.D.MEDIA połączony jest zawsze z akcją charytatywną na rzecz wybranej Fundacji. Tym razem wsparciem objęto Stowarzyszenie Rodzin i opiekunów osób z zespołem Downa „BARDZIEJ KOCHNI”.

 

Podopieczni Stowarzyszenia BARDZIEJ KOCHANI

 

Galę uświetnił koncert Bogdana Gajkowskiego, czyli słynnego kapitana Nemo oraz młodej wokalistki Anny Hameli. Imprezę prowadzili Ilona Adamska i Ryszard Rembiszewski.

 

Kapitan Nemo Bogdan Gajkowski

Kapitan Nemo Bogdan Gajkowski i jego fani

 

Przedstawiony materiał fototograficzny pochodzi z archiwów własnych

oraz magazynu LBQ  (fot. Piotr Wroniewicz i Witold Szczekowski)

ARKADA - Lidia Bąk