Arkada - Lidia Bąk

Referencje od klientów

Chcielibyśmy polecić współpracę z Panią Lidią Bąk. Pani Lidia pomogła nam i zaprojektowała nasz nowy Dom. Dzięki jej pomysłom wnętrza są nowoczesne a zarazem funkcjonalne i przytulne.

Docenić należy również otwartość Pani Lidii na nasze sugestie i wielką umiejętność łączenia ich ze swoimi pomysłami. Nieoceniona była również pomoc Pani Lidii podczas wizyt w sklepach i wyborze wszystkich materiałów wykończeniowych. Polecamy i pozdrawiamy Serdecznie
Katarzyna i Marcin Jurasz


 

Zaświadczam, że pani Lidia Bąk – Autorska Pracownia Architektury Wnętrz i Krajobrazu ARKADA, wykonała Projekt aranżacji wnętrza naszego salonu w Warszawie przy ul. Duchnickiej 3. Zleconą pracę wykonała fachowo i solidnie przy jednoczesnym zachowaniu dobrej organizacji oraz wysokiej jakości pracy, którą to firma Arkada zawdzięcza doskonałej znajomości zagadnienia projektowania wnętrz użyteczności publicznej.

Niniejszym z pełną świadomością rekomenduję firmę ARKADA – Pani Lidii Bąk jako godną polecenia każdemu poszukującemu wykonawcy wysokiej klasy architekta do zaprojektowania, nadzoru autorskiego i wykonania pięknego wnętrza.
LABO.TECH
Beata Nicgorska


 

Szanowna Pani Lidio,
Współpraca z Panią to duża przyjemność. Bardzo sobie ją cenię i chwalę. Pani profesjonalizm i zaangażowanie w projekt jest ogromne. Potrafi Pani wczuć się i dostroić do klienta, a dzięki temu dostarczyć projekt zgodny z jego oczekiwaniami. Wyrazem tego jest podziw osób widzących efekt końcowy zaprojektowanego wnętrza (robią „łał”). Jestem wdzięczna, że się poznałyśmy, i że możemy ze sobą współpracować, gdyż inaczej pewnie nie podjęłabym się takiego wyzwania jakim jest projekt i aranżacja całego domu.
Izabella O.Pragnę wyrazić moje ogromne zadowolenie z projektu ogrodu, wykonanego przez panią Lidię Bąk, z Autorskiej Pracowni Architektury Wnętrz i Krajobrazu Arkada. Samej trudno było mi uporać się z dość sporym terenem zapuszczonej działki, bałaganem i totalnym chaosem. Zależało mi na tym, by w miarę prosty i szybki sposób dokonać radykalnych zmian wizualnych, stworzyć piękny ogród w nowym stylu, wymyślając ciekawe rozwiązania z częściowym wykorzystaniem już istniejących roślin i elementów architektury ogrodowej, dobraniu odpowiedniej roślinności, która wciąż ożywiałaby ogród mimo zmieniających się pór roku.

To wszystko zostało uwzględnione i w sposób harmonijny powiązane ze sobą, dając oczekiwany efekt końcowy. Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, i trzeba dodać, że w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Lidia w sposób kompetentny przekonywała mnie do nowych rozwiązań i możliwości, ale też uwzględniała ze zrozumieniem moje potrzeby, a wymarzone wizje przeniosła na papier i wkomponowała umiejętnie w krajobraz. Dokładny opis, jak krok po kroku realizować ten projekt, jest niezwykle przejrzysty, zawiera wizualizację nowego ogrodu, dokładne pomiary, punkty nasadzenia konkretnych roślin, daje alternatywy i możliwość wyboru materiałów. Komfort nadzoru i konsultacji przy realizacji projektu już w terenie to także ważne atuty. Szczerze polecam tę profesjonalną i zdolną projektantkę.
Ewa RabiejPani Lidia z pracowni ARKADA – Lidia Bąk jest osobą bardzo kontaktową a jednocześnie nie narzucającą na siłę swojej wizji (która nie koniecznie musi nam odpowiadać), przez co łatwo można było z nią nawiązać współpracę i wspólnymi siłami wypracować bardzo funkcjonalny projekt mojego mieszkanka. Świetna współpraca pani Lidii z fachowcami, zwłaszcza z wykonawcą mebli dała niesamowity efekt w połączeniu salonu z kuchnią i przedpokojem. Polecam panią Lidię również i za to, że zawsze była chętna do pomocy w doborze materiałów, polecanych sklepów czy wykonawców. Jej sugestie zawsze były słuszne. Dziękuję
Bożena WaszkiewiczJesteśmy z mężem osobami z ugruntowanymi przyzwyczajeniami dotyczącymi koloru i wystroju wnętrza. Od kilku lat mieszkamy w nowym domu, który bardzo lubimy ale nie umieliśmy wykończyć go tak aby ukazać całe jego piękno. Decydując się na współpracę z panią Lidią nie byliśmy pewni czy uda się połączyć nasze przyzwyczajenia z nowymi trendami i propozycjami jakie zaproponuje nam pani architekt.

Dzisiaj mogę ze szczerego serca polecić wszystkim współpracę z panią Lidia Bąk, gdyż okazała się ona osobą bardzo kontaktową i szczerą a co najważniejsze bardzo profesjonalnie podchodzącą do swojej pracy. Pomimo naszych wcześniejszych obaw, pani Lidia przekonała nas do zmiany kolorystyki w niektórych pomieszczeniach naszego domu. Zdecydowane barwy i wzory odmieniły nasze wnętrza. Sama nigdy nie odważyłabym się na zastosowanie kontrastowych barw, szablonów oraz innych dekoracji które obecnie przepięknie zdobią nasz dom. Jestem niezmiernie wdzięczna pani Lidii, za zmiany które wprowadziła.

Zadanie to, nie było łatwe gdyż, proponowane zmiany musiały uwzględniać posiadane przez nas meble i różne rodzinne pamiątki. Aranżacja wnętrz zaproponowana przez panią architekt, bardzo nam się podoba. Razem z mężem gorąco polecamy współpracę z panią Lidią Bąk, która jest obecnie mile widzianym gościem w naszym pięknym domu.
E. i J. CzuszelOd 2008 roku współpracuję z Panią Lidią Bąk w zakresie aranżacji bardzo ciekawego zabytku jakim jest „Zielona Góra” w Grudusku. Przygotowana koncepcja zagospodarowania obiektu jako średniowiecznego grodu wraz z urządzeniem zieleni spotkała się z dużym zainteresowaniem i uznaniem. Opracowany obecnie projekt czeka na wdrożenie, gdyż jego realizacja będzie możliwa po wykonaniu badań archeologicznych.

Pani Lidia Bąk jako autorka projektu dała się poznać jako osoba bardzo miła, solidna i pracowita a jej praca została wysoko oceniona przez wszystkich biorących udział w uzgadnianiu koncepcji i projektu. Współpraca z Panią Lidią Bąk na każdym szczeblu opracowywania projektu układała się bardzo dobrze. Jest osobą kompetentną i obowiązkową, wszystkie prace wykonywała w terminie, zgodnie ze sztuką projektową. Gorąco polecam,
J. OglęckiKiedy niespełna rok temu stanęłam przed koniecznością zmiany blisko 200 m kw domu na mieszkanko o powierzchni niespełna 56 m kw wiedziałam, że to nie lada wyzwanie dla mnie zaakceptować mniejszą powierzchnię do zamieszkania wraz z córką Anią i suczką Koffi. Wiedziałam, że muszę skorzystać z porady fachowca, sama nie podołam urządzić mieszkania zgodnie z moimi wyobrażeniami, a przede wszystkim potrzebami i natrafiłam bez trudu na stronę studia architektonicznego Lidii Bąk.

Od początku współpraca układała się nam bez zarzutu, Pani architekt Lidia bez trudu wyczuła mój styl, wiedząc, że mieszkanie ma dla nas być funkcjonalne, ale i stworzyć swój niepowtarzalny klimat. Przygotowanie projektu przebiegło sprawnie, bez zarzutu i przede wszystkim terminowo, co jest nie lada sztuką!!!

Jest lipiec 2009, mieszkamy od niedawna z córką i muszę przyznać, że pomysły wprowadzone przez architekt spełniają w pełni swoje zadanie. Jest w nim miejsce na wypoczynek, wspólny posiłek a i każda z nas ma „swój” azyl. Znajomi nie mogą się nadziwić jak udało się wyczarować tyle przestrzeni na takiej powierzchni, chwalą dobór kolorów i wyposażenia.

Gorąco zachęcam do spotkania z Panią Lidią, poznania tej ciekawej osoby i skorzystania z bogatej oferty jaką proponuje. :) Z pozdrowieniami,
Małgorzata M.Witamy, Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panią Lidia Bąk. Projekt naszego domu, został wykonany w szybkim czasie i z dużą pomysłowością. Zawsze możemy liczyć na jej fachową poradę i pomoc. Realizacja projektu nie została jeszcze zakończona, ale efekt na pewno będzie zadawalający. Z niecierpliwością czekamy na koniec prac budowlanych. Pozdrawiamy.
K.i S. KakolJestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Lidią z firmy Arkada. W zadziwiająco krótkim czasie i dysponując niewielkim budżetem, potrafiła Ona dokonać przeobrażenia starego poddasza w wiejskim domku letniskowym w gościnną sypialnie - miejsce o niepowtarzalnej atmosferze. Wszyscy którzy byli świadkami tej metamorfozy powstałej na skutek przeprowadzonej aranżacji wnętrza, potwierdzają iż końcowy efekt osiągnięty przez Panią Lidię jest wspaniały i bardzo korzystnie wpływa na samopoczucie przebywających tam osób.
Jan ŻukKilka tygodni temu miałam przyjemność współpracować z firmą ARKADA, którą poprosiłam o pomoc w urządzeniu mojego nowego gabinetu kosmetycznego. Zawsze wydawało mi się, że urządzanie pomieszczeń nie jest niczym skomplikowanym, jednak teraz wiem, że bez pomocy Pani Lidii Bąk na pewno nie stworzyłabym tak ciekawego i ciepłego pomieszczenia, w którym ja i moje klientki czujemy się bardzo dobrze. Jestem pod wrażeniem fachowości,mnogości ciekawych, nietypowych pomysłów, a także ogromnego zaangażowania.
NAPRAWDĘ POLECAM !!!
Ewa PiłczyńskaWitam Pani Lidio,
Efekt jest niesamowity, wiedziałam że Pani może zdziałać cuda :)
Cały projekt akceptujemy.
Justyna Kołodziej