Arkada - Lidia Bąk

Skandynawskie ciepło.

Dodano: 08-01-2015

27 listopada br. w pawilonie wystawowym Stowarzyszenia Architektów Polskich w Warszawie, ul. Foksal 2 na uroczystej Gali ogłoszono wyniki VII edycji konkursu Wizja Wypoczynku 2014 której myślą przweodnią było hasło "Skandynawskie ciepło" oraz wręczono nagrody laureatom. Gali towarzyszyła wystawa prac wszystkich uczestników konkursu, zaprezentowano również nowości meblowe w ofercie firmy Kler.

 

Goście gali oglądali projekty przy lampce dobrego wina i muzyce na żywo w wykonaniu Dominiki Zioło i Dominika Rosłona z ich ostatniej płyty „Między nami”.

 

      


Tegorocznymi laureatami nagrody głównej zostali Aleksandra Sadowska i Maciej Dylewski. Nagrody wręczyli Piotr Kler i Iwona Szymanik. Komentarz do pracy napisał arch. Romuald Loegler, zdaniem komentatora „praca wyróżniła się innowacyjną formą o wysokich walorach estetycznych”. Laureaci otrzymali 5.000 zł., oprogramowanie ArchiCad SE2015 i rower Strida.II nagrodę 3.000 zł. i oprogramowanie Artlantis Studio 5.1 przyznano zespołowi Paulina Zwolak i Jakub Nieć. III nagrodę 2.000 zł. oraz oprogramowanie Atlantis Render 5.1 przyznano zespołowi Milena Niedzwiecka i Barbara Pobłocka. Przyznano również 5 wyróżnień po 1.000 zł. i iPod Nano.

 


Organizator konkursu na podstawie upoważnienia Jury konkursowego wybrał do opracowania prototypowego projekt Pauliny Zwolak i Jakuba Nieć, sugerując się wskazaniami Zespołu Wdrożeniowego i Dystrybucyjnego Kler jak również sugestiami Działu Prototypowni.

 

Serdecznie gratulujemy !


Gala to już tradycyjnie miejsce kontaktów towarzyskich młodych projektantów oraz okazja do wymiany poglądów i doświadczeń ludzi ceniących dobre wzornictwo.

 

Iwona Szymanik i Karol Szczęsny w rozmowie na temat jednej z nagród - rower Strida.

 

Piotr Kler i Lidia Bąk

 

 W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu WIZJA WYPOCZYNKU !

 

Fragmenty tekstu i część materiału fotograficznego, zaczerpnięte z www.KLER.pl

ARKADA - Lidia Bąk