Arkada - Lidia Bąk

Warsztaty dla przedsiębiorców - YOUR NEW VISION ... i wszystko stanie się proste !

Dodano: 10-12-2012

Nadszedł czas zmian ... !  Czas rozważań i przemyśleń nad tym co było i co nas jeszcze czeka ! Czas tworzenia noworocznych planów i ich realizacji ! A Ty ?  Czy wiesz już czego pragniesz  dla siebie i dla swojej firmy w Nowym Roku 2013 ? Jeżeli planujesz zmiany, ale nie wiesz od czego zacząć -  weź udział w warsztatach  YOUR NEW VISION ... i wszystko stanie sie proste !

 

Zapraszamy na warsztaty dla małych i średnich przedsiębiorstw: zapraszamy właścicieli sklepów, punktów gastronomicznych, salonów handlowych, właścicieli hoteli i pensjonatów, z terenu całej Polski ! 

Do 15 stycznia obowiązuje świateczno-noworoczna promocja cenowa !

To TY  decydujesz o własnej  przyszłości - zatroszcz  się więc o swoją karierę i przyszłość swojej firmy !
Ustal własny harmonogram działań i zostań gwiazdą w swojej branży !
Pokażemy Ci , co możesz zrobić, aby  pokonać konkurencję i zyskać  nowych klientów !

Spraw aby Twoja firma, zakwitła jak kolorowy ogród w którym Ty i wszyscy Twoi współpracownicy przebywacie codziennie z ogromną przyjemnością !

 

Tematyka spotkań warsztatowych obejmować będzie min:

 

Jeżeli planujesz zmiany, ale nie wiesz od czego zacząć - skontaktuj się z nami: kontakt@arkada-wnetrzaiogrody.pl  w temacie wpisując:  WARSZTATY. Wszyscy zainteresowani otrzymają zwrotnie formularz zgłoszeniowy, który po wypełnieniu należy odesłać na podany adres mailowy. Po otrzymaniu wypełnionego formularza zgłoszeniowego i dokonaniu opłaty, każdy zainteresowany otrzyma imienne potwierdzenie przyjęcia na warsztaty, które upoważnia do uczestnictwa w spotkaniu warsztatowym.  Kolejne edycje warsztatów odbywać się będą w różnych miastach Polski (min. Warszawa, Strzelce Opolskie, Poznań, Kraków), w zależności od ilości zgłoszeń z poszczególnych województw. Koszt udziału w warsztatach  220 zł netto /os. (szczegóły płatności znajdują sie na formularzu zgłoszeniowym). Ilość wolnych miejsc jest ograniczona !

Zgłoszenie udziału w warsztatch oraz opłatę należy dokonać przed 15 stycznia 2013 roku.

Miejsce najbliższego spotkania:  Warszawa, ul.Duchnicka 3, showroom salonu LABO.TECH   już  23 STYCZNIA 2013 roku.

PROGRAM NAJBLIŻSZYCH WARSZTATÓW: