Arkada - Lidia Bąk

 

Zasady współpracy z pracownią Arkada - Lidia Bąk

projekty ogrody wnetrza ARKADA Lidia Bąk

 

1. Podczas pierwszego kontaktu od Państwa (telefonicznym lub e-mailowym) ustalamy wspólnie, wstępne wytyczne projektu (środki finansowe jakimi dysponuje klient, wyznaczamy ramy w jakich musi zmieścić się nowa inwestycja, ustalamy terminy).

2. Po pierwszym spotkaniu, przedstawiamy Państwu propozycję wyceny prac projektowych i/lub koszty usług dodatkowych.

3. Jeśli akceptują Państwo warunki finansowe, ustalamy  termin spotkania, podpisujemy umowę o wykonanie projektu i/lub usług dodatkowych.

4. Po podpisaniu umowy umawiamy się z Państwem na kolejne spotkania, na których omawiamy przygotowane propozycje projektowe związane z układem funkcjonalnym, doborem materiałów, rozwiązań architektonicznych, mebli itp. Propozycje przedstawiane są w postaci rysunków, rzutów i widoków.

5. Po ostatecznej akceptacji przez Państwa koncepcji projektowej, przystępujemy do wykonania szczegółowej dokumentacji projektowej dla poszczególnych wykonawców, które pozwolą na przygotowanie kosztorysów inwestycyjnych.

6. W momencie przystąpienia ekipy wykonawczej do pracy, następuje etap nadzoru autorskiego nad realizacją projektu - usługa dodatkowa. Polega ona, na wizytach projektanta na miejscu inwestycji i nadzorze wykonywanych prac, tak aby wizja projektowa znalazła swoje odbicie w rzeczywistości.

7. Na życzenie klienta- patrz usługi dodatkowe* - wspólnie udajemy się do salonów sprzedaży, aby na miejscu zaproponować lub pomóc w wyborze materiałów wykończeniowych i innych dodatków niezbędnych do aranżacji wnętrza.

* Usługi dodatkowe: