Arkada - Lidia Bąk

Twórcze spotkania z wyobraźnią - "Zwierzątka Pana Ezopa"

Dodano: 04-03-2013

 
W niedzielę 03 marca 2013 w warszawskim Teatrze Kamienica, odbyła sie premiera przedstawienia dla dzieci pt. "Zwierzątka Pana Ezopa". Jest to wspaniałe interaktywne przestawienie ukazujące dzieciom możliwości własnej wyobraźni. Aktorzy Hanna Kochańska i Jacek Zawada, we wspaniały sposób zachęcają dzieci do poznawania świata oraz uczą je podstawowych zasad moralnych poprzez zabawę, śpiew oraz aktywne uczestnictwo w spektaktu i teatrze cieni.

 

 

       
           

Spektakl ten umożliwia dzieciom aktywne zapoznanie się z formą teatralną jaką jest sztuka ożywiania postaci w tym przypadku zwierzątek poprzez teatr cieni. Jak udowndniono na spektaklach przedpremierowych oraz na oficjalnej premierze, każde dziecko bawiło się doskonale. Obecne na widowni dzieci z niepełnosprawnością ruchową lub słuchową także aktywnie uczestniczyły w spektaklu który umożliwiał im bezpośredni kontakt z aktorami, sceną oraz rekwizytami scenograficznymi czyli głównymi bohaterami przedstawienia - zwierzątkami pana Ezopa.

Po spektaklu zarówno dzieci jak i ich rodzice mieli okazje podzielić się swoimi wrażeniami z przeuroczą panią Sylwią Złotucha z magazynu kulturalno-rozrywkowego Kulturoholik.        

 

Autorska Pracownia Architektury Wnętrz i Krajobrazu ARKADA - Lidia Bąk

wraz z aktorami i współtwórcami tego wspaniałego spektaklu

 

  ZAPRASZA  WSZYSTKIE DZIECI NA TWÓRCZE SPOTKANIA Z WYOBRAŹNIĄ !